15 Mart 2015 Pazar

Şantaj - Harlan Coben

Merhaba!

Elden bırakılamayan kitapların yayıncısı Martı Yayınevi'nin, şubat ayında okuyucular ile buluşturduğu Şantaj - The Innocent yorumum için buyursunlar efendim ...
Oyunbozan, Orman, Kayıp, Zor Oyun ve Geçmişle Dans gibi sevilen kitapların yazarı Harlan Coben imzası taşıyan Şantaj'da merak duygusu ilk sayfadan itibaren peşinizi bırakmayacak.

Yazar bu kitabında da sıradan insanları karmaşık suç bağlantılarının içine katmayı ihmal etmemiş.


Şantaj, Matt Hunter'ın başarılı bir üniversite öğrencisiyken karıştığı kavgada sebep olduğu ölümün geçmişte bırakılamayan izleri ile başlıyor ve tahmin bile edemeyeceğimiz, ustalıkla kurgulanmış olay örgüsü ile büyük bir skandala doğru hızla yol alıyor.

Matt yaşadığı talihsizliğin cezasını çekmiştir fakat emniyet güçleri tarafından hala daha potansiyel bir suçlu olarak anılmaktadır. Bölge cinayet müfettişi Loren Muse, aynı zamanda çocukluk arkadaşı olan Matt Hunter'ın suçsuz olduğuna inanmaktadır fakat bunu kanıtlamak sanıldığı kadar kolay olmayacaktır.

Matt'in eşi Olivia'nın, kilisedeki odasında ölü bulunan bir rahibenin, Matt'in yengesinin yardımcısının ve eski bir striptizcinin gibi her biri farklı hayatlar süren onlarca insanın bir araya geldiği, gizemin ve heyecanın dozu sayfalar ilerledikçe artan harika bir Harlan Coben kitabı Şantaj.

Keyifle okuyun...
Sevgiler!

Kitap Mimarı
Ceren KANDİL

3 yorum:

 1. Bu ilgi çekici yorumla, Şantaj'ı okuyacağız galiba. Kitaplı bloglara bayılıyorum. Bana da beklerim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hemen geliyorum :) Yorumunuz için teşekkür ederim ^^

   Sil
 2. Sitenize katıldım, takipteyim. Bol kitaplı günlerde buluşmak üzere...:)

  YanıtlaSil