13 Şubat 2015 Cuma

1. Üsküdar Kitap Fuarı - 2015

Merhaba!

"Kitap ve Şehir" temasıyla bu yıl ilk defa düzenlenecek olan Üsküdar Kitap Fuarı, 14 Şubat'ta Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi'nde kitapseverleri yeni kitaplar ve sevdikleri yazarlar ile buluşturmak üzere kapılarını açıyor...14-22 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan fuarın etkinlik takvimine ve katılımcı listesine şuracıktan ulaşabilirsiniz.

Kitap fuarına ulaşmak için minimum 2 saat İstanbul trafiği, bitmeyecekmiş gibi hissettiren bir metrobüs yolculuğu yaşayan Anadolu insanı için inanılmaz yakın ve ulaşım kolaylığı açısından kucak dolusu kitabı eve getirebileceğimiz rahatlıkta bir yerde bulunan Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan kitap fuarı 10:30 - 20:00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Evime bu kadar yakın bir yerde kitap fuarı kuruluyor olması inanılmaz mutlu etti beni. Katılımcı listesine göz atıp, TÜBİTAK, Pegasus, Can, İthaki, April, Kanes, YKY, Doğan Kitap ve İş Bankası Kültür Yayınları gibi sevdiğim ve kitaplığıma yeni kitaplarını eklediğim yayın evlerini görünce e bir de fuar yürüme mesafesinde olunca sık sık ziyaret edeceğim bir fuar beni bekliyor! ^^

Keyifli fuarlar!

Kitap Mimarı
Ceren KANDİL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder