9 Nisan 2014 Çarşamba

Hediye Kitap İster Misiniz?

Sorunun cevabı "Evet" ise size önerebileceğim harika siteler ve uygulamalar var...


Malum sınav haftasındayız yurt genelinde, özellikle mimari çizim ile uğraşan bölümlerde uykusuz geceler, yıpranmış sinirler, kafein yüklenmesinden çıldırmış bünyeler, mor göz altları ve vize öncesi ödevleri yetiştirme çabaları ile "klonlanmayı mı denesem ancak öyle biter bu ödevler" gibi fantastik fikirlerin havada uçuştuğu zor bir dönemdeyiz.

Proje zamanı bir mimar...
Günde 2 saat uyuyorken kitap yorumu yapmayı geçtim elime kitap alamıyorum ne yazık ki! Blogu yayınsız bırakmaya da gönlüm razı olmadı... Ben de sizler ile kitap hediyeli bazı yarışmaları paylaşmak istedim ^^

Hürriyet Kültür-Sanat
Hürriyet Gazetesinin internet sitesinde düzenlenen soru-cevap yarışması ile her hafta 20 şanslı okur yeni kitaplar ile buluşuyor. Katılmak isteyenler şöyle buyursun efendim. Yeni soru Kültür - Sanat sayfasında yayınlanıyor.

Radikal Kitap - Ödüllü SoruRadikal de her hafta 20 okurun yüzünü güldüren gazetelerden. Yayınlanan Ödüllü Soru'ya doğru cevap vermeniz ve şansınıza güvenmeniz yeterli. Katılmak isteyenler buyursunlar efendim.

55. Yılda 55 Altın Kitap Yarışması
Altın Kitaplar'ın her ayın 15. günü düzenlemiş olduğu aylık bir yarışma 55. Yılda 55 Altın Kitap Yarışması. Her ay şanslı 55 Altın Kitaplar okuru doldurdukları formda belirttikleri yaş aralığına uygun sürpriz bir kitap ile buluşuyor. Katılmak isteyenler şu adresten yarışmayı takip edebilir.

Doğan Kitap Şanslı Cuma
Doğan Kitap'ın facebook sayfası üzerinden her cuma düzenlemiş olduğu "Şanslı Cuma" yarışması var. Yarışmaya katılıp şansını denemek isteyenleri şöyle alayım.

Kitap Sayfası
Kitap Sayfası kadar çok kitap hediyesi veren başka bir sayfa daha görmedim ^^ Sık sık düzenledikleri mini yarışmalar ile hayranlarına kitap hediye ediyorlar. Sayfaya göz atarsanız kitaplar ile ilgili bir çok bilgi ve yorumun yanı sıra okuma zevkinize hitap edecek kitap hediyelerini görebilirsiniz. Katılmak isteyenler buyursunlar.

Bildiğim, katıldığım ve şansımı denemekten yorulmadığım kitap hediye eden yarışmalar bu kadar.
Paylaşmak istediğiniz kitap hediyeli yarışmaları yorum olarak ya da kitapmimari@hotmail.com adresine mail atarak iletirseniz listede gerekli güncellemeleri yaparım.

Sevgiler vee bol okumalı günler!

Kitap Mimarı
Ceren KANDİL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder